V-line Professional quarto

V-line to jedyne w swoim rodzaju urządzenie gdzie efekty wyszczuplania i likwidacji cellulitu są wielokrotnie szybsze i efektywniejsze niż w tradycyjnych kapsułach Vacu. Potwierdzona metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Wszystko to za sprawą systemu Quatro to 4 w jednym : połączenie wibracji, bieżni, podciśnienia i podczerwieni. 30 min spaceru zamiast 4 godzin na siłowni !

V-line daje efekt masażu wibracyjnego w podciśnieniu. Zamontowane w kapsule lampy podczerwieni dodatkowo rozgrzeją mięśnie co z kolei intensyfikuje proces spalania tłuszcz w tkance podskórnej.

Rezultaty

Kapsuła V- Line Quatro powoduje spalanie do 3500 kalorii w ciągu 1-dnej sesji treningowej.

Zastosowane najnowsze technologie w naszym urządzeniu spowodują wzrost zapotrzebowania mięśni na energię , efektem czego nastąpi spalenie tkanki tłuszczowej. Korzystając regularnie z kapsuły V-line Quatro minimalnym wysiłkiem otrzymamy redukcję obwodu ciała od 8 do 20 cm.

Funkcje:

Wibracje

Wibracje powodują mimowolny i bezwarunkowy skurcz mięśni. W treningu zaangażowanych jest od 95%-97% mięśni, gdy przy tradycyjnych metodach tylko 40%. Wibrotechnika jest szeroko stosowana wśród zawodowych sportowców ze względu na stymulację nerwowo- mięśniową organizmu.

Wyczerpujące godziny na tradycyjnej siłowni, zamienimy na 30 min spacer na urządzeniu wibracyjnym. Technika wibracyjna pomaga nie tylko w osiągnięciu zgrabnej sylwetki ale także poprawia wygląd skóry. Ciekawostką jest, że korzystanie z urządzeń wibracyjnych jest niezwykle skuteczne w walce z osteoporozą.

Bieżnia

Najprzyjemniejszy z możliwych sposobów odchudzania. To przyjemne mało wymagające ćwiczenie. W połączeniu z pozostałymi funkcjami V-line (wibracja, podczerwień i podciśnienie) potrafi zdziałać cuda.

Podciśnienie

Zastosowanie podciśnienia podczas chodzenia po bieżni znacząco przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, polepsza krążenie krwi w skórze i tkance podskórnej. Spalanie tkanki tłuszczowej następuje głównie w miejscach w których kobiety mają szczególnie tendencję do jej odkładania : uda, pośladki, brzuch, talia. Podciśnienie usprawnia krążenie krwi oraz limfy usuwając nadmiar płynów i usprawniając przemianę materii na poziomie tkankowym. Skóra jest wygładzona i ujędrniona. W efekcie tracimy cm w obwodach naszego ciała.

Podczerwień

Podczerwień to główny oręż w walce z cellulitem i ujędrnieniem skóry, ale to nie wszystko. Stosowana na całym świecie w chorobach przewlekłych i rehabilitacji po urazach. Promieniowanie podczerwone nagrzewa skórę, przyspieszając usuwanie toksyny, oczyszcza skórę. Efektem jest oczyszczenie tkanki podskórne a regularne wizyty w kapsule reedukują cellulit.

Zalety podczerwieni w kapsule V-line

Co należy wiedzieć o V-line Quatro professional?

Każdy trening dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. 5 programów podstawowych z możliwością modyfikacji parametrów podciśnienia, nachylenia bieżni, podczerwieni, prędkości i wibracji.

Podczas chodzenia po wibrobieżni należy wypić od 0,5 l do nawet 1,5 l wody.

Proces spalania tkanki tłuszczowej trwa jeszcze po treningu. Dlatego należy nawadniać się do końca dnia. Podczas treningu następuje 3 krotny pomiar pulsu osoby spacerującej po w kapsule.

Jak przygotować się do ćwiczeń?

Najlepiej tak jak przed każdym wysiłkiem fizycznym zjeść coś lekkiego na 1,5 godziny wcześniej. Po treningu posiłek bogaty w białko powinien być spożyty po 1-2 godzinach. Nie należy przed treningiem pić kawy.

Jak się ubieramy?

Co zabieramy na trening?

Podczas treningu

Przeciwskazania

Zalecenia ogólne

Czas pojedynczej sesji: 30 min. Ze względów medycznych jednego dnia można tylko raz skorzystać z kapsuły V-line. Ćwiczymy max 6 razy w tygodniu z min 1 – dniową przerwą. Dla uzyskania jak najlepszych efektów przerwa pomiędzy sesjami nie powinna być dłuższa niż 2 dni. W okresie korzystania z V-line nie powinno stosować się radykalnych diet, natomiast należy pić znacznie więcej wody nawet od 2-3 litrów dziennie ( woda niegazowana). Kobiety karmiące mogą ćwiczyć bez obaw. Nie wchodzimy do kapsuły na czczo. Posiłek należy zjeść 1,5 -2 godziny przed planowaną sesją w kapsule V-line, oraz nie pić kawy.