Rollmasażer Fitroll z podczerwienią

Najskuteczniejszy sposób na walkę z cellulitem. Skóra znów staje się jędrna i elastyczna. Obroty bębna masują całe ciało, dzięki czemu pobudzamy krążenie i przepływ limfy, usuwamy toksyny, stres. Fitroll pobudza przepływ limfy w naszym organizmie, przyspieszając oczyszczanie. Tym samym zmniejsza cellulit i poprawia kondycję skóry. Oczyszczanie trwa jeszcze przez wiele godzin po zakończeniu masażu. To nie tylko urata wagi ale również relaks. Masujesz całe ciało. Masując stopy czy plecy pozbywasz się stresu i napięcia. Jest to szczególnie ciekawa propozycja dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Stanowi doskonałe uzupełnienie do treningu/ spaceru po wibrobieżni V-line

Głównym zadaniem rollmasażu jest usunięcie cellulitu i wyszczuplenie sylwetki bez efektu jo-jo. Dobrze jest kiedy przy okazji masaży zmienimy nawyki żywieniowe na zdrowsze. Nie wskazane jest jednak stosowanie drastycznych diet. Najlepiej gdy z rollmasażu korzystamy min przez 4 tygodnie.

1 tydzień: organizm przyzwyczaja się do rollmasażu. Możemy odczuwać zakwasy, spowodowane zastojem organizmu. Na początku zalecamy stosowanie jak najmniejszych prędkości obrotowych masujących rollek. Odczuwalny efekt przyspieszonej przemiany materii jest już po pierwszym masażu.

2, 3 tydzień: Oprócz już wcześniej przyspieszonej przemianie materii w drugim tygodniu następuje właściwe spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn. W miarę upływu czasu zwiększamy szybkość obrotu bębna masującego dostosowując go do naszych możliwości.

4 tydzień: stabilizacja organizmu. Widzimy efekty masażu, skóra jest bardziej elastyczna i wygładzona, dostrzegamy zmniejszenie cm w obwodach naszego ciała oraz redukcję cellulitu.

Funkcje

Wave (fala )

Fitroll posiada unikalną dodatkową funkcję pobudzania limfy, która pomaga w uzyskaniu jeszcze lepszych efektów redukcji cellulitu i ujędrniania skóry. Polega ona na zmianie prędkości bębna. Po włączeniu funkcji wave, bęben rollera będzie co kilka sekund przyspieszał a następnie wracał do wybranego tempa. Nagłe przyspieszanie powoduje mimowolny skurcz mięśni co potęguje efekt modelowania sylwetki.

Podczerwień

To kolejny ważny element terapii walki z cellulitem. Ciepło podczerwieni nagrzewa skórę do warstwy podskórnej mimo, że masaż jest wykonywany w ubraniu. Dzięki temu usprawniamy nasze krążenie, poprawiamy przemianę materii jednocześnie usuwając toksyny. Wzmacniamy i mobilizujemy system immunologiczny. Promieniowanie stymuluje produkcję kolagenu poprawiając gęstość i jędrność skóry. Dodatkowo relaksuje i odpręża.

Rezultaty

Co należy wiedzieć o Rollmasażerze Fitroll?

W skład rollmasażera wchodzi drewniany bębna z wbudowaną lampą podczerwoną, mata, 2 stołki. Rollmasażer masuje ciało za pomocą drewnianych rolek o wyprofilowanym kształcie, jednocześnie promieniując lampą podczerowną (IR). ( lampa może być wyłączona, w zależności od potrzeb). Bęben obracając się masuje wysmuklając sylwetkę i redukując cellulit. Jest to zabieg dodatkowo relaksujący.

W miejscach np. na zewnętrznej stronie ud tam gdzie najwięcej zbiera się toksyn na początek należy ustawić minimalną szybkość bębna aby zabieg nie był bolesny. Następnie przy kolejnych sesjach zwiększać szybkość. Nasze urządzenie posiada dodatkowo funkcję wave (fala) czyli nagłe przyspieszanie bębna. Funkcja wave dodatkowo pobudza limfę. W momencie przyspieszania bębna następuje mimowolny skurcz mięśni co wpływa na polepszenie kondycji wszystkich masowanych partii. Po włączeniu funkcji wave urządzenie będzie cyklicznie co kilka sekund zwiększało prędkość a następnie zmniejszało do wybranego zakresu. Promieniowanie dodatkowo uelastycznia skórę.

Opcje do wyboru : program standard, program dolne partie, program górne partie (polecany standard czyli wszystkie partie).

Czas trwania : do wyboru seans 15, 30, 45, 60 min

Podczas sesji standard niezależnie od czasu jej trwania masowane są kolejno wszystkie partia ciała : stopy, łydki, uda, pośladki, „boczki”, talia, plecy, ręce.

Jak przygotować się do masażu?

dobrze jest wsmarować krem antycellulitowy, wyszczuplający lub ujędrniający.

Jak się ubieramy?

Co zabieramy ze sobą?

Podczas masażu

Systematycznie popijamy wodę. Ważna jest kolejność masowanych partii ciała. Wyświetlacz elektroniczny prowadzi użytkownika, pokazując kolejne pozycje. Należy postępować zgodnie z instrukcją i masować zawsze w kierunku do serca zgodnie z kierunkiem limfy. Istotne jest aby nie pomijać kolejności i masować wszystkie partie ciała rozpoczynając od dołu ku górze.

Przeciwskazania

Zalecenia ogólne

Rollmasaż Fitroll do doskonałe i polecane uzupełnienie sesji na wibrobieżni V-line. Połączenie korzystania z tych dwóch urządzeń w trakcie 1- dnego pobytu w salonie zapewni sukces i oczekiwany efekt. Optymalne połączenie to 30 min na wibrobieżni V-line, następnie 30 min na rollmasżerze Fitroll.