LIPOLASER

Lipolaser to innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnych, a jednocześnie bardzo skutecznych zabiegów, wspomagających modelowanie sylwetki, usuwanie zbędnych kilogramów i redukcję cellulitu. Stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej. Ponieważ lipolaser wytwarza energię o niskiej częstotliwości, nie uszkadza tkanek takich jak skóra, nerwy i naczynia krwionośne – obszar jego działania ogranicza się wyłącznie do tkanki tłuszczowej. Zasada działania lipolasera polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym. Ważne jest to, że lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w kontrolowany sposób ich zawartość i objętość. Komórki tłuszczowe tracą swój okrągły kształt, a tłuszcz z ich wnętrza jest stopniowo uwalniany. Powstałe metabolity transportowane są przez układ limfatyczny, a następnie wydalane z organizmu.

EFEKTY

 1. zmniejszenie obwodów ciała,
 2. wymodelowanie sylwetki,
 3. poprawa jędrności skóry,
 4. wyrównanie powierzchni skóry,
 5. redukcja cellulitu,
 6. wymodelowanie sylwetki,
 7. wymodelowanie sylwetki,

PRZECIWWSKAZANIA

 1. ciąża i karmienie piersią
 2. metalowe lub silikonowe implanty w bezpośredniej okolicy poddawanej zabiegowi
 3. stosowanie leków lub ziół światłouczulających bezpośrednio przed zabiegiem
 4. problemy dermatologiczne skóry
 5. rozrusznik serca
 6. choroby nowotworowe
 7. epilepsja
 8. wysokie ciśnienie
 9. cukrzyca
 10. wrzody żołądka
 11. rany i operacje chirurgiczne do 3 miesięcy przed zabiegiem

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, nie powoduje odczucia bólu, czy dyskomfortu. Jest bardzo przyjemny, a nawet relaksujący. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą poddawać się bardziej inwazyjnym (lub bolesnym) terapiom, a którym zależy na szybkich efektach.

Z JAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ WYKONYWAĆ ZABIEG?

lość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie i zależy od grubości i gęstości tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj jest to 6–12 zabiegów, w odstępach co kilka dni (np. 2 x w tygodniu), jednak nie częściej jak co drugi dzień. W serii zabiegi lipolaserem można łączyć z innymi zabiegami modelującymi i antycellulitowymi.