BODY DETOX

Jeśli organizm przeciążony jest nadmierną ilością toksycznych substancji, bardzo szybko wysyła dość wyraźne sygnały. Człowiek traci energię – czuje się zmęczony i ospały. Pogarsza się również jego uroda – skóra staje się matowa i pozbawiona blasku, pojawiają się wypryski. Nadmiar substancji szkodliwych odbija się również niekorzystnie na włosach – matowieją, stają się bardziej podatne na łamanie i wypadanie. Takich symptomów nie można bagatelizować, lecz podjąć szybkie działania. W gruntownym oczyszczeniu organizmu pomaga Body detox.

NA CZYM POLEGA BODY DETOX?

Detoksykacja organizmu odbywa się za pomocą specjalnie skonstruowanego urządzenia, które pozwala na nieinwazyjny i skuteczny detoks na poziomie komórkowym. Działanie sprzętu polega na produkowaniu zmodulowanego prądu o zmiennej biegunowości, co doprowadza do jonizacji wody. Zanurzenie w niej stóp pozwala na przeniknięcie przez pory skóry (na stopach jest ich ok. 2000) jonów odpowiadających za przywrócenie równowagi. W efekcie dochodzi do pobudzenia komórek, co skutkuje intensywnym wydzielaniem toksyn. Pozbywanie się zbędnych i szkodliwych substancji może następować nawet jeszcze przez kilka tygodni.

CZY BODY DETOX WSPOMAGA ODCHUDZANIE?

Body detox jest zabiegiem, dzięki któremu można osiągnąć znacznie lepsze efekty odchudzania. Warto bowiem mieć świadomość, że wstępem do każdej kuracji mającej na celu redukcję masy ciała jest gruntowne oczyszczenie organizmu. Ustrój pozbawiony nagromadzonych toksyn znacznie szybciej traci zbędne kilogramy.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zabieg Body detox przynosi szybką i widoczną poprawę ogólnej kondycji organizmu. Znika zmęczenie i osłabienie, poprawia się wygląd włosów i cery, zmniejsza się widoczność cellulitu. Poprawia się funkcjonowanie wielu narządów, szczególnie wątroby, która w przypadku nadmiaru substancji toksycznych nie jest w stanie działać w 100% sprawnie. Body detox to zabieg, dzięki któremu można skutecznie oczyścić organizm. Regularnie przeprowadzony pozwala na:

Ponadto Body detox wpływa korzystnie na cerę, wspomagając leczenie trądziku, wysypek skórnych oraz innych objawów świadczących o silnej toksykacji organizmu. Skutkiem poddania się zabiegowi jest również:

PRZECIWWSKAZANIA DO KORZYSTANIA Z BODY DETOX:

Ze względu na przebieg kuracji detoksykacji jonowej, nie stosuje się w przypadku: