BEMER:

To najnowocześniejsza terapia magnetyczna usprawniająca mikrokrążenie w całym organizmie. Stymuluje 100 000 kilometrów naczyń krwionośnych, poprawiając transport tlenu i substancji odżywczych do tkanek. Wspomaga detoksykację organizmu przez wydajniejsze usuwanie toksyn i produktów przemiany materii ze wszystkich komórek. BEMER likwiduje objawy przewlekłego zmęczenia i redukuje skutki niewłaściwego trybu życia: stresu, błędów dietetycznych, bezsenności, braku ruchu. Niweluje skutki stresu naczyniowego, poprawia koncentrację i jakość snu. Wspomaga leczenie nerwic i depresji. BEMER ma działanie przeciwstarzeniowe, ponieważ dotlenia i odżywia tkanki oraz wspomaga usuwanie wolnych rodników i toksyn. Zmniejsza obrzęki pooperacyjne, przyspiesza gojenie ran i wchłanianie się krwiaków. Przynosi ulgę w dolegliwościach bólowych. Naprawia uszkodzenia skóry, mięśni i ścięgien, odkwasza tkanki i przyspiesza regenerację tkanek aż o 30%! Zapewnia szybką regenerację po treningu i poprawę wytrzymałości. Poprawiając mikrokrążenie, wspomaga leczenie chorób zwyrodnieniowych i przewlekłych, takich jak: cukrzyca, nowotwory, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane, zakrzepica i niewydolność żył, miażdżyca, astma, osteoporoza, bóle mięśniowe, obrzęki, choroby skórne. Podnosi skuteczność zabiegów fizjoterapeutycznych i terapii farmakologicznych. Zdrowe mikrokrążenie to zdrowie całego organizmu!

CO TO JEST URZĄDZENIE BEMER?

BEMER to skrót od Bio- Elektro- Magnetische- Energie- Regulation (bioelektromagnetyczna regulacja energii). Jest to jedyne na świecie oraz najlepiej przebadane urządzenie z dziedziny medycyny fizykalnej, regulujące mikrokrążenie organizmu. Powstało w efekcie wieloletniej pracy naukowej biofizyków i lekarzy z całej Europy i zostało opatentowane przez profesora dr med. Rainera Kloppa, kierownika Instytutu Mikrokrążenia w Berlinie, lidera w dziedzinie badań nad mikrokrążeniem

DLA KOGO TERAPIA BEMER?

Terapia urządzeniem BEMER jest wskazana dla osób z problemami krążenia, przewlekle chorych, zestresowanych oraz potrzebujących ogólnej poprawy zdrowia, kondycji i odporności. Podnosi biowitalność ciała, eliminuje nadmiar wolnych rodników, przez co jest idealna dla osób, które chcą zadbać o młody wygląd. Jest doskonałym wsparciem dla sportowców, ponieważ podnosi sprawność ciała, dotlenia je, zwiększając tym samym wydolność organizmu.

Urządzenie BEMER jest pomocne w takich schorzeniach, jak: choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane, zakrzepica żył, niewydolność żył, miażdżyca, astma, osteoporoza, bóle mięśniowe, obrzęki, kłopoty ze snem, nerwice i depresja. Skutecznie reguluje metabolizm, niweluje skutki przewlekłego stresu oraz niewłaściwego trybu życia i odżywiania, regeneruje ciało po operacjach, złamaniach i kontuzjach. Terapia BEMER jest wskazana dla osób zdrowych jako profilaktyka zdrowego układu krążenia, niezależnie od wieku. Zastosowanie terapii BEMER zapewnia prawidłowe krążenie przez wiele lat. Terapia urządzeniem BEMER gwarantuje wysoką skuteczność oraz brak skutków ubocznych.

ZASTOSOWANIE

CZĘSTOTLIWOŚĆ STOSOWANIA:

Częstotliwość zabiegów określa się w zależności od indywidualnych potrzeb użytkowania. Wielokrotne stosowanie zabiegów w ciągu dnia jest możliwe, ale nie konieczne. Do ogólnej regeneracji organizmu oraz w celach profilaktycznych wystarcza w zupełności jeden zabieg dziennie, natomiast częstotliwość optymalna to dwa zabiegi dziennie.

EFEKTY TERAPII BEMER: