MASAŻER FOOTINN:

Masażer do stóp FootInn to kompaktowe urządzenie, które zrealizuje kompleksowy masaż stóp. Jego relaksacyjne działanie doceni każdy – nie tylko osoby, które borykają się z problemami, takimi jak obrzęki czy ból, spowodowany długim staniem czy niewygodnym obuwiem.

Ten masażer stóp został wyposażony w specjalne poduszki powietrzne, które miarowo uciskają grzbiet stopy, odpowiadając za masaż kompresyjny. To bardzo ważne, gdyż większość masażerów skupia się tylko na podeszwach stóp.

Masaż wzbogacony o tę technikę pozwala na dokładniejsze wymasowanie, co najszybciej są w stanie zauważyć osoby skarżące się na obrzęki stóp.

Według zasad refleksologii wałkowanie stóp skutecznie pobudza nerwy, które zlokalizowane są na podeszwach stóp, pozwalając tym samym na głęboką stymulację całego organizmu.

Masażer do stóp, który oferujemy, zapewnia przyjemny, bardzo efektywny masaż, który z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego. Na uwagę zasługuje możliwość dostosowania tempa pracy rolek do własnych preferencji.

Masażer stóp gwarantuje również funkcję ogrzewania, która poprawia komfort szczególnie w przypadku przemarzniętych stóp. Funkcja ta zaspokoi również potrzeby osób zmagających się z zaburzeniami krążenia oraz problemami neurologicznymi.

TECHNIKI MASAŻU

Urządzenie do masażu stóp FootInn realizuje dwie techniki masażu. Stanowią one połączenie tradycyjnych technik, zaczerpniętych z medycyny Wschodu z najnowszymi zdobyczami technologii.

  1. Rolki do stóp pobudzają zakończenia nerwowe zlokalizowane na stopach, a odpowiedzialne za pracę poszczególnych organów wewnętrznych oraz wpływają rozluźniająco na mięśnie.
  2. Poduszki powietrzne są naprzemiennie pompowane i opróżniane – ten pompujący ruch pobudza naturalne odruchy mięśni. Ta technika masażu ma szczególnie dobroczynny wpływ na okolice łydek i stóp PROGRAMY AUTOMATYCZNE
  3. AUTO -Automatyczny program masażu, w którym wykorzystywane są techniki wałkowania oraz uciskania stóp. Taki masaż głęboko odpręża oraz harmonizuje pracę całego organizmu. Dodatkowo w dowolnym momencie można uruchomić funkcję ogrzewania, która poprawia poczucie komfortu – zwłaszcza w chłodnych porach roku
  4. Kompresja (Air)- System poduszek napełnia się powietrzem, uciskając poszczególne strefy na stopach. Masaż kompresyjny przynosi ulgę w bólach stóp oraz obrzękach
  5. Wałkowanie (massage)- Rolka masująca intensywnie wałkuje podeszwy stóp, relaksując ich mięśnie i pobudzając krążenie